regenia bohemia

Pamětníček akcí

SVOD DOROSTU Pardubice - Svítkov

V sobotu 5.dubna 2008 jsme vyrazili na dlouhoočekávaný svod dorostu, kde se měl sejít skoro kompletní vrh A Regenia Bohemia.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ PRAHA

Dne 23.března 2008 jsme vyrazili na nejvýznamnější českou výstavu, tedy na Mezinárodní výstavu psů v Praze s kvalifikací na Crufts.

Choďák na Šampionu šampionu 2007

Cora Dolský mlýn získala 2. místo ve skupině neuznaných plemen na soutěži Šampion šampionu 2007! Je to druhé nejlepší umístění, jaké vůbec mohla jako národní plemeno v Top hotelu vybojovat. Stala se tak vůbec prvním choďákem, který se v této soutěži dostal “na bednu“. Udělala nám všem obrovskou radost a doufáme, že svým umístěním pomohla zase o něco více zviditelnit české národní plemeno chodský pes.

VÝSTAVA NÁRODNÍCH PLEMEN NEUZNANÝCH FCI Mladá Boleslav

V sobotu 10.11.2007 nastala velká premiéra pro naše štěňátka Arrianku a Artíka. Zúčastnili se totiž své první opravdové výstavy v životě a tou byla Výstava národních plemen neuznaných FCI, pořádaná Klubem chovatelů malopočetných plemen psů.

XV. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ WROCLAW 2007

S fenkou chodského psa Corou Dolský mlýn jsme se zúčastnili této výstavy v Polsku.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA psů všech plemen České Budějovice

Dne 22.4.2007 jsme vstávali v brzkých ranních hodinách, protože jsme si naplánovali účast na "intercanis" v Českých Budějovicích.

VIII. POJIZERSKÁ VÝSTAVA

Dne 7. dubna jsme vyrazili na naši první výstavu v sezoně 2007, která se konala v Mladé Boleslavi, tedy téměř na "domácí půdě".

SVOD Pardubice

V sobotu 31.3.2007 jsme se s Kazánkem Vigilo zúčastnili svodu mladých psů v Pardubicích.

XXII. ZIELENOGÓRSKÁ WYSTAWA PSOW RASOWYCH aneb „ Jak jsme propagovali chodského psa v Polsku “

1  
2