regenia bohemia

Pamětníček akcí

VÝSTAVA NÁRODNÍCH PLEMEN NEUZNANÝCH FCI Mladá Boleslav

V sobotu 10.11.2007 nastala velká premiéra pro naše štěňátka Arrianku a Artíka. Zúčastnili se totiž své první opravdové výstavy v životě a tou byla Výstava národních plemen neuznaných FCI, pořádaná Klubem chovatelů malopočetných plemen psů.

Setkaní sourozenců s maminkou Corou, tatínkem Birrískem i strejdou Kazanem bylo radostné a příjemné také pro nás páníčky.

Ostudu při posuzování nám štěníci neudělali, ba naopak získali tituly nejlepší dorost pes a druhý nejlepší dorost fena. Cora také udělala radost, získala BOBa a byla druhou nejlepší fenou celé výstavy. Jen Kazánek získal trochu horší známku – velmi dobrá. Posuzování pana Václavíka bylo dost přísné a nejčastější známkou byla velmi dobrá, ale padla i dobrá, což se moc nestává.

Nicméně choďáci zabodovali a byli na výstavě hodně vidět i v závěrečných soutěžích.

Soutěž dítě a pes suvereně vyhrál náš Péťa s Corou. Nejlepší chovatelskou skupinou se v konkurenci pražských krysaříků stala chovatelská stanice CHP paní Metelkové z Dašického zátiší. Holky z Dašického zátiší Megie a Meiblees zazářily i v soutěži nejlepší štěně – fena, získaly první a druhé místo. O nejlepším dorostu už jsem se zmínila, první místo psi – Arteus Regenia Bohemia. Fenky – první místo Rubycona Kimorki Lukato Gold paní Fidlerové a druhé Arri Anne Regenia Bohemia. Nej mladou fenou se stala Kesie z Dašického zátiší.

Druhé místo v soutěží o nejlepší dospělou fenu získala Cora Dolský mlýn a nezklamala ani veteránka Cherry Bryvilsár také od paní Fidlerové, která obsadila první místo v klání nejlepší veterán výstavy.

Tady je

A kompletní výsledky výstavy.

pár obrázků z této výstavy (a hlavně naše rodinná fotka), za které děkujeme autorce - majitelce Artíka paní Čechové.
Žádné komentáře