regenia bohemia

Pamětníček akcí

NVP Klatovy 13-14.6.09

Opět se nám vedlo skvěle, ač posuzování bylo tentokrát velmi přísné. Posuzoval p. Václavík, a za vše mluví známky VD ve třídě šampionů i veteránů a padlo dokonce D. Všichni naši psi na této výstavě získali známku Výborná! Ověřili jsme si, že člověk si má vážit i V1 bez titulu, zvlášť, když ví, že je co dohánět v předvedení, či přípravě na výstavu.

Barteus RB – V1  (ze 2 ve třídě mladých)

Arteus RB – V1  (ze 2 v otevřené)

Allegra RB – V1, CAC, Národní vítěz  (ze 3 v otevřené)

Arri Anne RB – V2  (ze 3 v otevřené)

Cora Dolský mlýn – V1, CAC  (třída vítězů)

 

A to nebylo zdaleka všechno! Petr se probojoval do finále JH, a to jsme na národní výstavě opravdu nečekali. Ve finále s Corou obsadil skvělé druhé místo, za ostřílenou 13-ti letou handlerkou. Děkujeme p. Veronice Chrpové, která soutěž velmi precizně posuzovala.

 

Pár Arteus & Arri Anne se dostali do TOP 5 výběru z 15 přihlášených párů. Bohužel, vedle stojící pár australských ovčáků byl skvěle sehraný v pohybu, což se o našich sourozencích říct nedalo.

 

A jako bombonek jsme uspěli i v soutěži chovatelských skupin! Arri Anne, Arteus a Barteus získali 2. místo od uznávané rozhodčí p. Letáčkové. Děkujeme.

 

Ještě je na místě připomenou, že BOB dostala nádherná veteránka, ve věku 13 let! Právem také v odpoledních soutěžích získala Veteran Best of day  – Nejlepší veterán výstavního dne.