regenia bohemia

Pamětníček akcí

Výstava národních plemen neuznaných FCI - 8.11.2008 

Každá výstava je pro nás příležitost k setkání s psí krásou a jejími obdivovateli.Výstava v Mladé Boleslavi pro nás tentokrát byla i něčím více.Naše dcera Monika slavila 8.listopadu sedmnácté narozeniny,takže jsme spojili výstavu s oslavou.

Ráno jsme se probudili do deštivého dne.Trochu nás to zamrzelo,ale to jsme netušili,že nám z nebe padají kapky štěstí.

V kynologickém areálu na Krásné louce jsme se pozdravili s našimi kluky z vrhu A,Artíkem a Strongýkem a jejich páníčky.Po delší době jsme se shledali s fenečkami z vrhu B-Baronesque (Bárou) a Berenique (Nellou).Holkám je už šest měsíců a vyrostli do krásy.Mají eleganci mámy Cory a syté pálení po tátovi Kazánkovi.

Chodské psy měl posuzovat rozhodčí pan Hořák,ale nastala změna a posuzoval pan Polgár.Chodáčků se sešlo více než dvacet,takže se bylo na co dívat.Naše chovatelská stanice měla početné zastoupení a dosáhla pěkných výsledků:

psi mezitřída- Amstrongus VD2

psi tř.otevřená-Arteus V1,CAC

feny dorost-Baronesque VN1 z konkurence pěti fen,nekrásnější dorost výstavy

feny mezitřída-Arri Anne V1

feny tř.vítězů-Cora Dolský mlýn V1,CAC

V přestávce mezi posuzováním a závěrečnýni soutěžemi byl čas na oslavu a gratulace pro Moničku,nechyběl ani výborný dort.

Odpoledne začalo soutěží dítě a pes.Pan rozhodčí Hořák soutěžící posuzoval opravdu pěčlivě.Museli předvést souhru se psi v pohybu,ukázat zuby a postoj.Péta s Corou si vedli skvěle.Obsadili první místo!Druhá byla dívenka s českým strakatým psem a třetí slečna s krysaříkem.

V soutěži o nejkrásnější dorost výstavy vyhrála Baronesque.Pro všechny to bylo velké překvapení,protože měly s paničkou Ivetou výstavní premiéru.A hned dva poháry-šikulky!

Já jsem zasáhla do bojů o nejkrásnější pár výstavy s Arrinkou a Artíkem a umístili jsme se na 3.místě.

Do soutěže o nejlepší chovatelskou stanici jsme nastupovali s obavami,protože to byla naše první účast v takovém klání.Všichni jsme měli nemalou trému.Bylo málo času na secvičení,psi už byli utahaní po náročném dni a kravaty jsme dodělávali kolem minulé půlnoci.Nedokážete si představit obrovskou radost,když zazněl verdikt rozhodčího.Jsme první!!!Nejlepší chovatelská stanice výstavy je Regenia Bohemia!

Druzí byli krysaříci a na třetím místě chodacči z Dašického zátiší.

Chtěla bych poděkovat majitelům našich odchovů za vzornou reprezentaci a účast na výstavě.Poděkování patří přátelům a příznivcům,kteří drželi palce,podporovali nás a fandili.Výstavu jsme si bezva užili.

Těšíme se na další společné setkání.