regenia bohemia

Pamětníček akcí

Mezinárodní výstava České Budějovice 27.-28. 10. 2008

Na výstavu byli z naší rodinky přihlášeni Amstrongus (do třídy mladých), Arri Anne (do třídy mladých), Allegra (do mezitřídy) a Cora Dolský mlýn (do třídy šampionů).

Posuzoval odborník na CHP pan Dostál a všichni naši psi vyhráli svou třídu!

Asi největší konkurence byla v mladých fenách, i přesto z této 5 nejvíce zaujala Arrinka! Udělala nám moc velkou radost. V mladých psech nebylo na počet tolik jedinců, zato oba psi vipadali velmi pěkní. Strongi s páníčkem zlepšili své předvedení a měli jasně navrch. Giri a Cora tedy jen podtrhly triumf chovatelské stanice Regenia Bohemia. O BOBa se tedy utkali sourozenci z vrhu A, maminka Cora a vítězové ostatních tříd. Rozhodčí okomentovat, že ze všech nastoupených, na vítěze plemene přicházejí v úvahu Arri Anne, Cora Z Brdského zálesí (třída otevřená) a Cora Dolský mlýn. Vylučovací metodou: jedna ještě moc malá, dtuhá trochu tlustčí, tak to dáme té prostřední zvolil pan Dostál právem Coru z Brdského zálesí. Ta ještě skvěle reprezentovala v odpoledních soutěžích, kde získala pěkné páté místo ve skupině neuznaných plemen. Bohužel Cora už se moc nechtěla předvádět, věřím, že pan rozhodčí pomýšlel i na stupně nejvyšší.

Juniorhandling posuzovala po oba dny paní Frnčová. V sobotu jsem ji jako obvykle s chod'áčkem vůbec nezaujala. Dostali jsme se do semifinále.O to více mě potěšila neděle, kdy jsme se rozhodčí se silky teriérkou Peggy moc líbily a dostali se do semifinále. O to více mě naštvala výměna, kde jsem dostala amerického kokršpaněla, jehož panička se evidentně snažila, aby za každou cenu postoupila jeho handlerka. Pejsek nechtěl stát, protože jeho panička přešla na druhý konec haly a vůbec si nedělala vrásky z toho, že tím někomu kazí výsledek. Slečny však dosáhli svého a nejmenovaná handlerka postoupila do finále.

Foto zde.

Výsledky posuzování:

Amstrongus RB - CAJC

Arri Anne RB - CAJC

Allegra RB - CAC

Cora Dolský mlýn - CAC

Žádné komentáře