regenia bohemia

Pamětníček akcí

NVP Klatovy 13-14.6.09

Opět se nám vedlo skvěle, ač posuzování bylo tentokrát velmi přísné. Posuzoval p. Václavík, a za vše mluví známky VD ve třídě šampionů i veteránů a padlo dokonce D. Všichni naši psi na této výstavě získali známku Výborná! Ověřili jsme si, že člověk si má vážit i V1 bez titulu, zvlášť, když ví, že je co dohánět v předvedení, či přípravě na výstavu.

Klubová akce Jeseník 15.-17.5.09

15.-17.5. jsme strávili krásný víkend s našimi choďáčky v Jeseníku.

Proběhla zde Klubová výstava chodských psů, svod a bonitace.

Výstava národních plemen neuznaných FCI - 8.11.2008 

Každá výstava je pro nás příležitost k setkání s psí krásou a jejími obdivovateli.Výstava v Mladé Boleslavi pro nás tentokrát byla i něčím více.Naše dcera Monika slavila 8.listopadu sedmnácté narozeniny,takže jsme spojili výstavu s oslavou.

Ráno jsme se probudili do deštivého dne.Trochu nás to zamrzelo,ale to jsme netušili,že nám z nebe padají kapky štěstí.

Medzinárodná výstava psov NITRACANIS 1-2.11.08

Na přelom října a listopadu jsem si naplánovala slovenskou Mezinárodní výstavu v Nitře. Přihlásila jsem si Kazánka a juniorhandling na oba dva dny. Původně jsem chtěla mít na sobotu slovenského čuvače Ferku a v neděli chodského psa.

Moravskoslezská výstava psů 18.-19.10.08

NVP Brno - Cora získala CAC ve třídě šampionů a tím splnila podmínky pro přiznání titulu Český grand šampion! CHP posuzoval Otakar Vondrouš, JH v oba dva dny posoudila Ing. Němečková. Juniorhandling se nám celkem povedl. V sobotu jsem vodila australskou silky teriérku Peggy a postoupili jsme do užšího výběru semifinále. Paní rozhodčí však dala přednost chlapcům před dívkami, takže nás do finále nevybrala. V neděli se taktéž dlouho nemohla rozhodnout a Coře po 7 kolečku běhání v závěrečném kruhu došly síly. Fotky ze soboty (děkuji Petrovi Navrátilíkovi) za půjčení Peggy děkuji Ivaně Kvěchové, fotky z neděle bohužel nemám.

MEMORIÁL Ing. Jana Findejse Kolín - 11.10.08

Dne 10.11.2008 jsme vyrazili na klubovou akci s názvem Memoriál Ing. Jana Findejse. Tuto výstavu jsme původně vůbec neplánovali, ale Artík potřeboval k uchovnění účast na jedné klubové výstavě. Anička mě poprosila, jestli bych ho nemohla předvést a já samozřejmě souhlasila. Nominace pana Rozhodčího Hořáka mě potěšila a přihlásili jsme i juniorhandling a Dítě a pes.

Mezinárodní výstava České Budějovice 27.-28. 10. 2008

Na výstavu byli z naší rodinky přihlášeni Amstrongus (do třídy mladých), Arri Anne (do třídy mladých), Allegra (do mezitřídy) a Cora Dolský mlýn (do třídy šampionů).

Posuzoval odborník na CHP pan Dostál a všichni naši psi vyhráli svou třídu!

Klubová výstava Soběslav 26.7.08

NÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ MLADÁ BOLESLAV 19.-20.7.08

Sobotu a neděli jsme opět strávili na výstavě - tentokrát na Národní výstavě psů v Mladé Boleslavi.

Sobota byla pouze ve znamení juniorhandlingu, který dopadl skvěle, a podpory našich známých, ti dopadli ještě lépe. Konečně jsme si jednou užili výstavu pouze jako diváci.

Druhý den výstavy jsme prožili v opačném duchu. Nahlásili jsme Coru i Arri Anne a přijeli i naše odchovy Arteus a Amstrongus. S Kazanem jsme bojovali v juniorhandlingu, ale upřímně řečeno od nedělní paní rozhodčí jsem ani více než semifinále nečekala. O to lépe jsme se ale ukázali v plemeni a v závěrečných soutěžích...

IX. POJIZERSKÁ VÝSTAVA PSŮ Mladá Boleslav

V sobotu 26.dubna 2008 jsme se s Arri Annou a Kazanem zúčastnili mladoboleslavské krajské výstavy, na kterou byl přihlášen také Arteus Regenia Bohemia. Na výstavu jsme cestovali vlakem, takže jsme si museli přivstat, ale jízda probíhala hladce a navíc do Mladé Boleslavi je to od nás jen deset kilometrů.

Na místě jsme zjistili, že náš kruh je venku, nikoli v hale, jak jsme na této výstavě zvyklí. Počasí nám naštěstí přálo, jen kruh byl trochu rozbahněný po pátečním dešti. Choďáčků se sešlo celkem 14, posoudil je pan Miroslav Václavík, a jak už je u tohoto mezinárodního rozhodčího zvykem, padala celá škála známek.

1  
2